Tkaniny

Branża tekstylna to obecnie prawdziwa kopalnia tkanin. Producenci stale wprowadzają na rynek nowości technologiczne i wzornicze.  Można powiedzieć, że przy tak rozbudowanych kolekcjach,  odpowiedni dobór materiału stał się prawdziwą sztuką. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam jednak na szybkie określenie potrzeb wizualnych oraz funkcji i wyselekcjonowanie najlepszych rozwiązań. 

Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę tkanin dekoracyjnych i tapicerskich do wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, między innymi tkaniny hotelowe, biurowe, muzealne o odpowiednich parametrach, atestach trudno palności, ścieralności i higienicznych. 

Oferujemy tkaniny naturalne i syntetyczne renomowanych producentów jak  Mulberry, Les Creations de la Maison, James Hare, Guell La Madrid, Dizz design, Holland Haag, House of Happiness,  Warwick, Harleqiun, VV design, Equipo, Spangolo, Ado, Aqua Clean, Indes, Antonio Ferre,  FRone, Rad-pol, Ridex, Ado, Artex,

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z naszą pełną kolekcją, lub do sklepu on-line, w którym część tkanin z naszych kolekcji można  nabyć  w ilościach kuponowych już od 1mb.