Telewizory w lustrze

Mirror Design Screen Telewizor-Lustro  jest innowacyjnym systemem telewizora zintegrowanego z lustrem tak aby ekran był widoczny  wyłącznie podczas oglądania. 

Telewizor w lustrze to produkt rozwiązujący częste problemy projektowe, otwierający drogę do swobodnego kreowania wnętrza bez ograniczeń wizualnych i nieestetycznych kompromisów. Pozwala cieszyć się dopracowaną w najmniejszym szczególe  przestrzenią niezakłóconą sprzętami i przewodami jednocześnie nie rezygnując z dóbr technologicznych.

Telewizor-Lustro wkomponowany w zabudowę meblową czy też w formie samodzielnej ściany lustrzanej jest idealnym rozwiązaniem dla minimalistów ceniących sobie domknięte płaszczyzny i klarowne modele wnętrz. W takiej postaci produkt z powodzeniem stosowany  jest w salonach, sypialniach, kuchniach i łazienkach. Cennym atutem Telewizorów w lustrach jest ich hermetyczność, co umożliwia montaż np. bezpośrednio obok wanny lub umywalki.

Dla zwolenników wnętrz klasycznych i stylizowanych telewizor może przybrać formę lustra o kształtach prostokątnych, okrągłych lub owalnych w ozdobnej ramie obrazowej. W takiej formie zawieszony np. nad konsolą dopełnia wnętrze dekoracyjnym lustrem nie zdradzając obecności  telewizora.

Jesteśmy jednym z pierwszych producentów Mirror Design Screen w Polsce, aktywnie uczestniczącym w jego rozwoju, stąd posiadamy duże doświadczenie w zakresie technicznego przygotowania wnętrza do realizacji, co ważne już na etapie projektu wnętrza lub planowanego remontu. Realizujemy także zaawanasowane systemy adio-video i komppleksowo wykonujemy  domowe sale kinowe.
Zapraszamy do umawiania spotkań w celu konsultacji projektowych.