Oświetlenie

Początkowo od 2008r. nasza działalność  koncentrowała się właśnie na oświetleniu. Dziś lampy są dla nas czymś więcej niż tylko oświetleniem- są duszą wnętrz.
W naszej ofercie znajdą Państwo  lampy polskich i światowych producentów m.in. Rothschild&Bickers, Artemide, Shilo, Amplex, It’s About RoMi, HK Living, Belldeco, Spotline, Eglo.

Rothschild&Bickers
Nietuzinkowa kolekcja lamp z ręcznie dmuchanego szkła produkowanych przez Rothschild&Bickers rozkochuje w sobie pasjonatów, poszukujących lamp innych niż wszystkie, o których ostatecznym wyglądzie możemy zdecydować sami, a wykonanie powierzyć prawdziwym mistrzom rzemiosła artystycznego.
Lampy z dmuchanego szkła Rothschild&Bickers wykonuje się  tradycyjnymi metodami hutniczymi w Wielkiej Brytanii. Szkło topione jest w temperaturze 1100 ° C, starannie wyżarzane a następnie poddawane obróbce plastycznej na zimno i polerowane, aż do uzyskania oczekiwanego kształtu.
Producent udostępnia bazę kształtów lamp i komponentów oraz próbki wybarwień szkła. Dzięki temu możemy tworzyć własne kompozycje czyniąc swoją lampę nietypową, a może nawet niepowtarzalną.. W zależności od zestawienia kształtu, koloru szkła  i wykończenia oprawy oświetleniowej lampy te mogą przybrać zupełnie skrajne charaktery- od baśniowych po surowe, industrialne. W każdej jednak odsłonie jednogłośnie zachwycają.

SHILO

Shilo to polska linia  lamp nowoczesnych i technicznych o świetnym designie, chętnie wykorzystywanych przez projektantów i architektów wnętrz.
Lampy Shilo charakteryzują się doskonałą jakością, estetyką i przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi jak system bezśrubowych połączeń. Oprawy wytwarzane są z wysokogatunkowej stali i aluminium w precyzyjnych maszynach CNC, następnie poddawane obróbkom – szlifowane, polerowane i lakierowane proszkowo. 

Dzięki wysokiej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu  oprawy Shilo przyjmują lekkie, nowoczesne formy lamp jedno lub  wielopunktowych w kolorach bieli, czerni, szarości.