O nas

Nasze początki w branży wnętrzarskiej sięgają 2008 roku, a jako Visioone Studio aktywnie działamy na polskim i europejskim rynku od 2012 roku.

Śledząc rozwój technologii i świadomości estetycznej naszych Klientów,  stale poszerzamy i aktualizujemy swoją ofertę.

Współpracujemy z  renomowanymi  producentami tkanin tapicerskich i dekoracyjnych, tapet, komponentów i wyrobów gotowych mebli, oświetlenia i innych akcesoriów wyposażenia wnętrz.
Posiadamy rozbudowaną bazę profesjonalistów z wielu dziedzin branży wnętrzarskiej i budowlanej dzięki czemu mamy szeroko pojęte możliwości kreowania i realizowania indywidualnych projektów.

Posiadamy autorską  linię  mebli tapicerowanych, oferując przy tym szeroką gamę tkanin od polskich i światowych dostawców.

Jesteśmy także przedstawicielem jednego z pierwszych w Polsce producentów innowacyjnego systemu telewizorów w lustrze Mirror Design Screen- rewelacyjnego rozwiązania  na estetyczne wkomponowanie systemu audiowizualnego we wnętrza o zróżnicowanych stylach(projekty i konsultacje indywidualne).

Dysponujemy własnymi ekipami z branży remontowo budowlanej. Realizujemy obiekty prywatne i komercyjne na terenie całej Europy, w tym budowy domów jedno i wielorodzinnych.

Współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz i deweloperami.

Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia sklepu online z produktami gotowymi.