Meble

W początkowym etapie projektowania wnętrza kluczowe jest określenie charakteru i funkcji jakie docelowo powinno spełnić. Dobór mebli jest niewątpliwie zaraz po wymodelowaniu przestrzeni najważniejszym i najtrudniejszym elementem projektowania, warunkującym prawidłową ergonomię i estetykę wnętrza.

W większości przypadków dążąc do najlepszego rozwiązania łączymy samodzielne meble wolnostojące ze stałymi zabudowami meblowymi.

W meblarstwie działamy od kilku lat proponując naszym Klientom  meble drewniane i tapicerowane oraz zabudowy meblowe wykonywane na indywidualne zamówienie wg własnego projektu lub wg projektu sporządzonego przez nas.

W naszej ofercie znajdą Państwo polskie designerskie meble drewniane, tapicerowane i częściowo częściowo tapicerowane.

Posiadamy również własną autorską linię kanap, łóżek i puf tapicerowanych, projektowanych z myślą o wnętrzach minimalistycznych, prostych, nowoczesnych, ale nie zabrakło w niej również kilku form w stylu glamour. Meble tapicerowane naszej produkcji są wykonane z najwyższej jakości materiałów przez profesjonalnych tapicerów. Cały proces produkcyjny wszystkich mebli przechodzi kilka kontroli jakości, dzięki czemu nasze meble są dopracowane w najmniejszym szczególe i precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. 

Stale poszukujemy niebanalnych, nowoczesnych form i rozwiązań. Cenimy sobie jakość, komfort i estetykę.