Dywany

Wychodząc naprzeciw rozwojowi dzisiejszego designu zgromadziliśmy  kolekcje dywanów  wykraczającą poza granice standardu, zaskakującą odważnym wzornictwem, kolorystyką i materiałami. Nie Zabrakło w niej również świetnej jakości ponadczasowych klasyków takich jak gładkie dywany jedwabne, wiskozowe czy wełniane  w stonowanych odcieniach beżu i szarości. Naszym założeniem jest udostępnianie Państwu różnorodnych kolekcji dywanów takich, które dyskretnie dopełnią wnętrze, ale także takich, które zagrają w nim przysłowiowe pierwsze skrzypce.

Nasi dostawcy to światowi mistrzowie tekstylni i  zespoły cenionych designerów nieustannie zyskujących uznanie w branży tekstylnej. Wielokrotnie nagradzani za innowacyjne rozwiązania nie zaprzestają poszukiwań stale zaskakując nas nowościami. Oferujemy dywany takich producentów jak Louis de Poortere, Rezas, Ted Baker, Sanderson, Bluebellgray, Morris&Co, Scion, Wedgwood Home, Rug Solid, Harlequin, Papilio, X Rugs.

Znajdą Państwo u nas dywany wiskozowe, wełniane, bawełniane, skórzane, z naturalnego i sztucznego włosia, lniane, bambusowe, jutowe, poliestrowe, a także z tworzyw pozyskiwanych z recyklingu, dywany do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz . Oferowane przez nas wyroby produkowane są w takich krajach jak Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Dania.
Zapraszamy do zapoznania się kolekcją  na sklep.visioone.pl
Większość  wzorników mogą Państwo również obejrzeć na żywo w naszym showroomie, prosimy jednak o telefoniczne potwierdzenie ich dostępności.